Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 24
# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Domneşti - CS Vişina Nouă (OT) A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni - Dâmboviţa)
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00 A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Voinţa (Domneşti - Ilfov) Obs: Muşat Radu (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Mataoanu Ion (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Afumaţi - CS Inter Clinceni (IF) A: Nae Ionel (Constanţa - Constanţa)
A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00 A2: Terente Bogdan (Bacău - Bacău)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal (Afumaţi - Ilfov) Obs: Stefan Daniel (Călăraşi - Călăraşi)
Obs: Craciunescu Virgil (Bucureşti - Bucureşti)
3 FC Caracal (OT) - STĂ
nu se disputa
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 3
Stadion: Parc (Caracal - Olt)
4 ACS Progresul Cernica (IF) - SC FC Voluntari SA A: Comănescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00 A2: Truţă Marian (Băbeni - Vâlcea)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal (Cernica - Ilfov) Obs: Turlete Ionel (Alexandria - Teleorman)
Obs: Prodan Stan (Alexandria - Teleorman)
5 CS Baloteşti - FC Stefanesti (IF) A: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni - Braşov)
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00 A2: Niţă Adrian (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs: Duinea Florin (Craiova - Dolj)
Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
6 AFCM Alexandria - CS Concordia Chiajna 2 A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina - Prahova)
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00 A2: Gheorghita Ana Maria (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Municipal (Alexandria - Teleorman) Obs: Ezaru Marian (Craiova - Dolj)
Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu - Giurgiu)
7 CS Tunari - ACS Berceni (IF) A: Baston Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2013-05-18     Ora: 18:00 A2: Dumitriu Daniel (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Tunari (Tunari - Ilfov) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Szatmari Lajos (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar