Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Domneşti - CS Concordia Chiajna 2 A: Dobre Oprea Marina Catalina (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)
Data: 2013-09-20     Ora: 17:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Voinţa (Domneşti - Ilfov) Obs. arbitri: Andreescu Octavian (Craiova - Dolj)
Delegat joc: Paraschiv Marcel (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Inter Clinceni (IF) - FC Dinamo 1948 SA (B) A: Tomoiagă Claudiu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2013-09-20     Ora: 17:00 A2: Truţă Marian (Băbeni - Vâlcea)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs. arbitri: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti - Prahova)
Delegat joc: Meregiu Haralambie (Tulcea - Tulcea)
3 CS Baloteşti - ASC Juventus Bucureşti A: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa)
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni - Ialomiţa)
Data: 2013-09-20     Ora: 17:00 A2: Georgescu Gabriel (Constanţa - Constanţa)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs. arbitri: Negoescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Delegat joc: Tudor Emil (Târgovişte - Dâmboviţa)
4 ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) - FC Metaloglobus Bucureşti A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Udrea Lorin Adrian (Târgu Jiu - Gorj)
Data: 2013-09-20     Ora: 17:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu - Gorj)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal Işalniţa (Işalniţa - Dolj) Obs. arbitri: Filip Ioan (Slatina - Olt)
Delegat joc: Raduca Valeru (Bucureşti - Bucureşti)
5 CS FC Balş 2007 (OT) - CS Tunari A: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
A1: Florea Claudiu (Piteşti - Argeş)
Data: 2013-09-21     Ora: 17:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Parc (Balş - Olt) Obs. arbitri: Cotora Catalin (Craiova - Dolj)
Delegat joc: Craciunescu Virgil (Bucureşti - Bucureşti)
6 CS Vişina Nouă (OT) - CS Podari (DJ) A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari - Ilfov)
Data: 2013-09-21     Ora: 17:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Sportul (Vişina - Olt) Obs. arbitri: Coacă Viorel (Piteşti - Argeş)
Delegat joc: Mataoanu Ion (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar