Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS FC Caransebes (CS) - SCM 2012 Resita (CS) A: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara - Timiş)
A1: Cimponeriu Calin (Lugoj - Timiş)
Data: 2013-09-20     Ora: 17:00 A2: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)

Liga 3, Seria 4
Stadion: CSS Balta Sărată (Caransebeş - Caraş Severin) Obs. arbitri: Sparios Petru (Deva - Hunedoara)
Delegat joc: Nemţeanu Iulius (Ghermăneşti - Ilfov)
2 CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
nu se disputa
Data: 2013-09-20     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Minerul (Mătăsari - Gorj)
3 CSM Lugoj - CS Millenium Giarmata A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Caluseru Andrei (Salcia - Mehedinţi)
Data: 2013-09-20     Ora: 17:00 A2: Petrean Cristian Ştefan (Deva - Hunedoara)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal (Lugoj - Timiş) Obs. arbitri: Asandei Nicuşor (Reşiţa - Caraş Severin)
Delegat joc: Cocoş Adrian (Reşiţa - Caraş Severin)
4 ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS FC Hunedoara (HD) A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2013-09-20     Ora: 17:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Tineretului (Rovinari - Gorj) Obs. arbitri: Duinea Florin (Craiova - Dolj)
Delegat joc: Ilie Alexandru (Craiova - Dolj)
5 ACS Ştiinţa Turceni - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic A: Vărzan Aurel (Timişoara - Timiş)
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2013-09-20     Ora: 17:00 A2: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa - Caraş Severin)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Orăşenesc (Turceni - Gorj) Obs. arbitri: Rosu Eugen (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Niculescu Victor (Craiova - Dolj)
6 CS Muncitorul Resita (CS) - ACS FC Avrig A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova - Dolj)
Data: 2013-09-20     Ora: 17:00 A2: Saraol Alin Gabriel (Deva - Hunedoara)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) Obs. arbitri: Cristea Emil (Arad - Arad)
Delegat joc: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Calendar