Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 22
# echipe arbitri
1 SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - AFC Unirea 04 Slobozia A: Avram Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Ionescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 2, Seria 1 R1: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Valentin Stănescu (Bucureşti - Bucureşti) Obs. arbitri: Olah Iosif (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Delegat joc: Leşeanu Viorel (Giurgiu - Giurgiu)
2 Loc vacant - CS FC Farul Constanţa (CT)
nu se disputa
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00

Liga 2, Seria 1
Stadion:
3 SC FC Sportul Studenţesc (B) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS)
nu se disputa
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00

Liga 2, Seria 1
Stadion:
4 ACS Foresta Suceava - CS FC Clinceni (IF) A: Miron Florin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga 2, Seria 1 R1: Lungu Valentin (Iaşi - Iaşi)
R2: ( - )
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs. arbitri: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureş)
Delegat joc: Dan Dumitru (Focşani - Vrancea)
5 FCM Dunărea Galaţi - ACS Dacia Unirea Brăila A: Găman George Cătălin (Craiova - Dolj)
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa - Prahova)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Burlacu Florin Liviu (Urziceni - Ialomiţa)

Liga 2, Seria 1 R1: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău - Buzău)
R2: ( - )
Stadion: Dunărea (Galaţi - Galaţi) Obs. arbitri: Mihalache Gheorghe (Buzău - Buzău)
Delegat joc: Stanisteanu Mircea (Vaslui - Vaslui)
6 ACS Berceni (IF) - ASC Bacau (BC) A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Demetrescu Daniel (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Seria 1 R1: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Comunal (Berceni - Ilfov) Obs. arbitri: Simion Aurelian (Piteşti - Argeş)
Delegat joc: Tudor Emil (Târgovişte - Dâmboviţa)
7 FC Gloria Buzău (BZ) - CS Unirea Tărlungeni (BV) A: Crăciunescu Teodor (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Truţă Marian (Băbeni - Vâlcea)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 2, Seria 1 R1: Smeu Ionuţ (Brăila - Brăila)
R2: ( - )
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs. arbitri: Curt Vasile (Constanţa - Constanţa)
Delegat joc: Oprea Gabriel (Snagov - Ilfov)
Etapa 23
# echipe arbitri
1 SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - Loc vacant
nu se disputa
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00

Liga 2, Seria 1
Stadion: Valentin Stănescu (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS FC Farul Constanţa (CT) - SC FC Sportul Studenţesc (B)
nu se disputa
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00

Liga 2, Seria 1
Stadion: Farul (Constanţa - Constanţa)
3 CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - ACS Foresta Suceava A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ - Neamţ)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Băla Casian (Arad - Arad)

Liga 2, Seria 1 R1: Mihai Gică (Focşani - Vrancea)
R2: ( - )
Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi - Iaşi) Obs. arbitri: Mirt Irina (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Vamanu Vasile (Bacău - Bacău)
4 CS FC Clinceni (IF) - FCM Dunărea Galaţi A: Illyeş Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Seria 1 R1: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
R2: ( - )
Stadion: Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov) Obs. arbitri: Sorescu Cornel (Piteşti - Argeş)
Delegat joc: Dumitrescu Florin (Bucureşti - Bucureşti)
5 ACS Dacia Unirea Brăila - ACS Berceni (IF) A: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa)
A1: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Bîrdeş Romică (Piteşti - Argeş)

Liga 2, Seria 1 R1: Kiriţă Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Brăila - Brăila) Obs. arbitri: Hincu Florin (Braşov - Braşov)
Delegat joc: Stici Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
6 ASC Bacau (BC) - FC Gloria Buzău (BZ) A: Miron Florin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Slabu Stelian (Braşov - Braşov)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 2, Seria 1 R1: Ivan Ionel (Brăila - Brăila)
R2: ( - )
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău) Obs. arbitri: Zanfirescu Bogdan (Botoşani - Botoşani)
Delegat joc: Crângaşu Decu (Ploieşti - Prahova)
7 AFC Unirea 04 Slobozia - CS Unirea Tărlungeni (BV) A: Costreie Sorin (Voluntari - Ilfov)
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Seria 1 R1: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa) Obs. arbitri: Vidan Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Zalupca Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - FC U Craiova (DJ) A: Voicu Emil (Bacău - Bacău)
A1: Rigo Monica (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga 2, Seria 2 R1: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
R2: ( - )
Stadion: Complexul Sportiv Jean Pădureanu (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) Obs. arbitri: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Delegat joc: Bologan Gheorghe (Oradea - Bihor)
2 CS Mioveni - CS Metalul Reşiţa SA (CS) A: Tudor Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Iliescu Dragoş Mihai (Craiova - Dolj)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Mitruţi Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 2, Seria 2 R1: Kiriţă Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs. arbitri: Măiereanu Lucian (Braşov - Braşov)
Delegat joc: Constantinescu Constantin (Slatina - Olt)
3 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) A: Rădulescu George (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Stoianov Sebastian (Constanţa - Constanţa)

Liga 2, Seria 2 R1: Domsa Mihai (Aiud - Alba)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai - Municipal (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) Obs. arbitri: Cristea Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Sârbu Mircea (Hunedoara - Hunedoara)
4 CS FC Bihor Oradea (BH) - CS FC Olimpia 2010 (SM) A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Seria 2 R1: Şuta Adrian (Baia Mare - Maramureş)
R2: ( - )
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs. arbitri: Monea Dan (Aiud - Alba)
Delegat joc: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu)
5 ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS U Craiova SA (DJ) A: Unimatan Paul (Zalău - Sălaj)
A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2014-03-26     Ora: 16:00 A2: Popescu Vasile Dan (Buzău - Buzău)

Liga 2, Seria 2 R1: Costreie Sorin (Voluntari - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs. arbitri: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Delegat joc: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
6 FC UTA SA (AR) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova - Dolj)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2014-03-26     Ora: 16:00 A2: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)

Liga 2, Seria 2 R1: Barzuca Dorian (Lugoj - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Arena Francisc Neuman (Arad - Arad) Obs. arbitri: Balaj Vasile (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Delegat joc: Paraschiv Dumitru (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 20
# echipe arbitri
1 CS Metalul Reşiţa SA (CS) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) A: Balaci Marian (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu - Sibiu)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Seria 2 R1: Hristea Sergiu (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin) Obs. arbitri: Pantea Cornel (Oradea - Bihor)
Delegat joc: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu - Gorj)
2 CS FC Olimpia 2010 (SM) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Marcu Florin Mihai (Oradea - Bihor)
A1: Marinescu Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Seria 2 R1: Demian Valeriu Ciprian (Zalău - Sălaj)
R2: ( - )
Stadion: Olimpia (Satu Mare - Satu Mare) Obs. arbitri: Sajtos Laszlo (Sibiu - Sibiu)
Delegat joc: Vancea Viorel (Oradea - Bihor)
3 CS Minerul Motru 2008 (GJ) - ACS Inter Olt Slatina (OT) A: Crăciunescu Teodor (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti - Argeş)

Liga 2, Seria 2 R1: Haidiner Denis (Hunedoara - Hunedoara)
R2: ( - )
Stadion: Minerul (Motru - Gorj) Obs. arbitri: Ezaru Marian (Craiova - Dolj)
Delegat joc: Pigulea Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
4 CS U Craiova SA (DJ) - CS FC Bihor Oradea (BH) A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti - Prahova)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-03-29     Ora: 16:00 A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Seria 2 R1: Gulei Silviu Ilie (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
R2: ( - )
Stadion: Stadion de Fotbal pentru municipiul Craiova (Craiova - Dolj) Obs. arbitri: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Paraschiv Marcel (Bucureşti - Bucureşti)
5 AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) - CS Mioveni A: Kovacs Istvan (Carei - Satu Mare)
A1: Oniţă Aurel (Constanţa - Constanţa)
Data: 2014-03-29     Ora: 18:00 A2: Marchidanu Marius Cristian (Brăila - Brăila)

Liga 2, Seria 2 R1: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Trans-Sil (Târgu Mureş - Mureş) Obs. arbitri: Nica Cristian (Ploieşti - Prahova)
Delegat joc: Balan Lucian (Baia Mare - Maramureş)
6 FC U Craiova (DJ) - FC UTA SA (AR) A: Micloşină Dorian (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2014-03-30     Ora: 16:00 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)

Liga 2, Seria 2 R1: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi) Obs. arbitri: Corocan Cornel (Reşiţa - Caraş Severin)
Delegat joc: Nicolaescu Florin (Slatina - Olt)

Calendar