Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 19
# echipe arbitri
1 ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - FC U Craiova (DJ) A: Voicu Emil (Bacău - Bacău)
A1: Rigo Monica (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga 2, Seria 2 R1: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
R2: ( - )
Stadion: Complexul Sportiv Jean Pădureanu (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Bologan Gheorghe (Oradea - Bihor)
2 CS Mioveni - CS Metalul Reşiţa SA (CS) A: Tudor Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Iliescu Dragoş Mihai (Craiova - Dolj)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Mitruţi Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 2, Seria 2 R1: Kiriţă Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov - Braşov)
Obs: Constantinescu Constantin (Slatina - Olt)
3 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) A: Rădulescu George (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Stoianov Sebastian (Constanţa - Constanţa)

Liga 2, Seria 2 R1: Domsa Mihai (Aiud - Alba)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) Obs: Cristea Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara - Hunedoara)
4 CS FC Bihor Oradea (BH) - CS FC Olimpia 2010 (SM) A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Seria 2 R1: Şuta Adrian (Baia Mare - Maramureş)
R2: ( - )
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu)
5 ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS U Craiova SA (DJ) A: Unimatan Paul (Zalău - Sălaj)
A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2014-03-26     Ora: 16:00 A2: Popescu Vasile Dan (Buzău - Buzău)

Liga 2, Seria 2 R1: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
6 FC UTA SA (AR) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova - Dolj)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2014-03-26     Ora: 16:00 A2: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)

Liga 2, Seria 2 R1: Barzuca Dorian (Lugoj - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Arena Francisc Neuman (Arad - Arad) Obs: Balaj Vasile (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 20
# echipe arbitri
1 CS Metalul Reşiţa SA (CS) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) A: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu - Sibiu)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Seria 2 R1: Hristea Sergiu (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin) Obs: Pantea Cornel (Oradea - Bihor)
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu - Gorj)
2 CS FC Olimpia 2010 (SM) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Marcu Florin Mihai (Oradea - Bihor)
A1: Marinescu Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Seria 2 R1: Demian Valeriu Ciprian (Zalău - Sălaj)
R2: ( - )
Stadion: Olimpia (Satu Mare - Satu Mare) Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu - Sibiu)
Obs: Vancea Viorel (Oradea - Bihor)
3 CS Minerul Motru 2008 (GJ) - ACS Inter Olt Slatina (OT) A: Crăciunescu Teodor (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti - Argeş)

Liga 2, Seria 2 R1: Haidiner Denis (Hunedoara - Hunedoara)
R2: ( - )
Stadion: Minerul (Motru - Gorj) Obs: Ezaru Marian (Craiova - Dolj)
Obs: Pigulea Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
4 CS U Craiova SA (DJ) - CS FC Bihor Oradea (BH) A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti - Prahova)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-03-29     Ora: 16:00 A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Seria 2 R1: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
R2: ( - )
Stadion: Stadion de Fotbal pentru municipiul Craiova (Craiova - Dolj) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Paraschiv Marcel (Bucureşti - Bucureşti)
5 AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) - CS Mioveni A: Kovacs Istvan (Carei - Satu Mare)
A1: Oniţă Aurel (Constanţa - Constanţa)
Data: 2014-03-29     Ora: 18:00 A2: Marchidanu Marius Cristian (Brăila - Brăila)

Liga 2, Seria 2 R1: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Trans-Sil (Târgu Mureş - Mureş) Obs: Nica Cristian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Balan Lucian (Baia Mare - Maramureş)
6 FC U Craiova (DJ) - FC UTA SA (AR) A: Micloşină Dorian (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2014-03-30     Ora: 16:00 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)

Liga 2, Seria 2 R1: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi) Obs: Corocan Cornel (Reşiţa - Caraş Severin)
Obs: Nicolaescu Florin (Slatina - Olt)

Calendar