Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Mioveni - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Ionescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2013-09-28     Ora: 11:00 A2: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)

Liga 2, Seria 2 R1: Dobre Oprea Marina Catalina (Târgovişte - Dâmboviţa)
R2: ( - )
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs: Hincu Florin (Braşov - Braşov)
Obs: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu)
2 ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - CS FC Bihor Oradea (BH) A: Popa Sergiu (Aiud - Alba)
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu - Sibiu)
Data: 2013-09-28     Ora: 11:00 A2: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş - Braşov)

Liga 2, Seria 2 R1: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
R2: ( - )
Stadion: Complexul Sportiv Jean Pădureanu (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Mandoca Ioan (Braşov - Braşov)
3 CS Metalul Reşiţa SA (CS) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) A: Constantinescu Eduard Marius (Craiova - Dolj)
A1: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara - Timiş)
Data: 2013-09-28     Ora: 11:00 A2: Cimponeriu Calin (Lugoj - Timiş)

Liga 2, Seria 2 R1: Roşu Flavius Alin (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara - Timiş)
Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara - Hunedoara)
4 FC U Craiova (DJ) - ACS Inter Olt Slatina (OT) A: Marcu Florin Mihai (Oradea - Bihor)
A1: Gaspar Petru Marian (Timişoara - Timiş)
Data: 2013-09-28     Ora: 17:00 A2: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)

Liga 2, Seria 2 R1: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti - Argeş)
Obs: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
5 FC UTA SA (AR) - CS FC Olimpia 2010 (SM) A: Comănescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Nicoară Marius (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Data: 2013-09-28     Ora: 19:00 A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)

Liga 2, Seria 2 R1: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
R2: ( - )
Stadion: Arena Francisc Neuman (Arad - Arad) Obs: Corocan Cornel (Reşiţa - Caraş Severin)
Obs: Vancea Valer (Oradea - Bihor)
6 AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) - CS U Craiova SA (DJ) A: Kovacs Istvan (Carei - Satu Mare)
A1: Nagy Miclos Istvan (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2013-09-28     Ora: 21:00 A2: Marginean Adrian (Aiud - Alba)

Liga 2, Seria 2 R1: Spinu Mihai (Dej - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Trans-Sil (Târgu Mureş - Mureş) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: Terhes Alexandru (Oradea - Bihor)

Calendar