Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 20
# echipe arbitri
1 SCM Petrotub Roman (NT) - SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi - Galaţi)
A1: Herţia Radu Nicolae (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Iacobiță Gabriela (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Moldova (Roman - Neamţ) Obs. arbitri: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Delegat joc: Lupulescu Emil (Iaşi - Iaşi)
2 AS FCM Bacau (BC) - CS FC Dorohoi (BT)
nu se disputa
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion:
3 CSM Bucovina Rădăuţi - CSM Moinesti (BC) A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Condurache Adrian (Paşcani - Iaşi)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Patrichi Ştefan (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Rădăuţi - Suceava) Obs. arbitri: Rusu Cristinel (Focşani - Vrancea)
Delegat joc: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ - Neamţ)
4 ACS Sporting Suceava (SV) - ACS Bucovina Pojorata (SV) A: Harabagiu Mihai (Bacău - Bacău)
A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs. arbitri: Boca Sorin (Iaşi - Iaşi)
Delegat joc: Toma Ivan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
5 FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - CS Aerostar Bacău A: Almaş Gabriel (Zalău - Sălaj)
A1: Corb Sergiu Paul (Zalău - Sălaj)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ - Neamţ) Obs. arbitri: Popa Ionel (Paşcani - Iaşi)
Delegat joc: Gheorghiu Stan (Focşani - Vrancea)
6 CS Ştiinţa Miroslava - CS Kosarom Pascani (IS) A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi - Galaţi)
A1: Ilieş Dan Lucian (Braşov - Braşov)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Țuțu Lucian (Tărlungeni - Braşov)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Uricani - terenul 2 (Uricani - Iaşi) Obs. arbitri: Harabagiu Ion (Bacău - Bacău)
Delegat joc: Gheorghe Aurel (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 21
# echipe arbitri
1 SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) - AS FCM Bacau (BC)
nu se disputa
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 CS FC Dorohoi (BT) - CSM Bucovina Rădăuţi A: Vizireanu Adrian Ionel (Buzău - Buzău)
A1: Constantin Laurenţiu (Buzău - Buzău)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Grama Adrian Ionel (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Dorohoi - Botoşani) Obs. arbitri: Abrudan Horia (Bacău - Bacău)
Delegat joc: Iordachi Teofil (Vaslui - Vaslui)
3 CSM Moinesti (BC) - ACS Sporting Suceava (SV) A: Stanciu Robert Ionut (Buftea - Ilfov)
A1: Banu Lucian Gabriel (Ploieşti - Prahova)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Moineşti - Bacău) Obs. arbitri: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ - Neamţ)
Delegat joc: Mara Constantin (Predeal - Braşov)
4 CS Kosarom Pascani (IS) - CS Aerostar Bacău A: Puscasu Ionela (Slobozia - Ialomiţa)
A1: Paraschiv Ionut (Focşani - Vrancea)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Voicu Cristian (Focşani - Vrancea)

Liga 3, Seria 1
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi) Obs. arbitri: Burloiu Daniel (Galaţi - Galaţi)
Delegat joc: Jamaischi Constantin (Suceava - Suceava)
5 CS Ştiinţa Miroslava - SCM Petrotub Roman (NT) A: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
A1: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2014-04-05     Ora: 17:00 A2: Simo Zoltan (Cristuru Secuiesc - Harghita)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Uricani - terenul 2 (Uricani - Iaşi) Obs. arbitri: Bedreaga George (Galaţi - Galaţi)
Delegat joc: Şoiman Vasile (Bacău - Bacău)
6 ACS Bucovina Pojorata (SV) - FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) A: Şuta Adrian (Baia Mare - Maramureş)
A1: Tarba Gheorghe Vasile (Coaş - Maramureş)
Data: 2014-04-05     Ora: 17:00 A2: Erdokozi Andrea (Baia Mare - Maramureş)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Comunal (Pojorâta - Suceava) Obs. arbitri: Tărcan Ion (Târgu Mureş - Mureş)
Delegat joc: Poenaru Gheorghe (Bacău - Bacău)
Etapa 20
# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA - ACS FC Viitorul Axintele (IL) A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) Obs. arbitri: Andrei Gheorghe (Ploieşti - Prahova)
Delegat joc: Rămureanu Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Progresul Cernica (IF) - CS Afumaţi A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Ionescu Mihai Marian (Bradu - Argeş)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal (Cernica - Ilfov) Obs. arbitri: Cojocaru Ispas (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Cojocaru Sorin (Bucureşti - Bucureşti)
3 ACS Avântul Conpet Cireşu - FC Stefanesti (IF) A: Penciu Mădălin (Giurgiu - Giurgiu)
A1: Niţă Adrian (Ploieşti - Prahova)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina - Prahova)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Municipal (Brăila - Brăila) Obs. arbitri: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti - Prahova)
Delegat joc: Ichim Vasile (Tulcea - Tulcea)
4 CS Sporting Lieşti - ACS Rapid Fetesti (IL) A: Dobre Oprea Marina Catalina (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni - Dâmboviţa)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Perianu Cătălin Raul (Brăila - Brăila)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal (Lieşti - Galaţi) Obs. arbitri: Ionescu Mihail (Ploieşti - Prahova)
Delegat joc: Meregiu Haralambie (Tulcea - Tulcea)
5 ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Nae Ionel (Constanţa - Constanţa)
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti - Prahova)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Banu Lucian Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni - Ilfov) Obs. arbitri: Uţică Sorin (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Ciugarin Marius (Bucureşti - Bucureşti)
6 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) - SC FC Otelul Galaţi (GL) A: David Cristian Petrisor (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari - Ilfov)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Militaru Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Callatis (Mangalia - Constanţa) Obs. arbitri: Badea Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Aron Rodel (Slobozia - Ialomiţa)
Etapa 21
# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA - ACS Progresul Cernica (IF) A: Pană Catalin Marian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dimache Ionut Jenel (Slobozia - Ialomiţa)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Țepușă Mihaela (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) Obs. arbitri: Coacă Viorel (Piteşti - Argeş)
Delegat joc: Aelenei Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Afumaţi - CS Sporting Lieşti A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal (Afumaţi - Ilfov) Obs. arbitri: Dorobanţu Marian (Buzău - Buzău)
Delegat joc: Catoi Ion (Bucureşti - Bucureşti)
3 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ungureanu Mihai (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Gheorghita Ana Maria (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs. arbitri: Diaconu Gigi (Buzău - Buzău)
Delegat joc: Rotaru Ion (Galaţi - Galaţi)
4 SC FC Otelul Galaţi (GL) - ACS Avântul Conpet Cireşu A: Zaharia Tudor Andrei (Buftea - Ilfov)
A1: Radu Dragos (Dragomireşti - Ilfov)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Marinescu Adriana (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Baza Sportivă Zoltan David (Galaţi - Galaţi) Obs. arbitri: Starica Virgil (Iaşi - Iaşi)
Delegat joc: Iancu Marin (Buzău - Buzău)
5 ACS FC Viitorul Axintele (IL) - FC Stefanesti (IF) A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi - Galaţi)
A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Țuțu Lucian (Tărlungeni - Braşov)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal (Axintele - Ialomiţa) Obs. arbitri: Ion Mihai (Ploieşti - Prahova)
Delegat joc: Mandoca Ioan (Braşov - Braşov)
6 ACS Rapid Fetesti (IL) - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) A: Lucan Liliana (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ionus Erchian (Medgidia - Constanţa)
Data: 2014-04-05     Ora: 17:00 A2: Iacob Florin (Constanţa - Constanţa)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Tineretului (Feteşti - Ialomiţa) Obs. arbitri: Grozea Teodor (Brăila - Brăila)
Delegat joc: Guteanu Stere (Techirghiol - Constanţa)
Etapa 20
# echipe arbitri
1 FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Juventus Bucureşti A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina - Olt)
A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova - Dolj)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: State Şerban (Curtea de Argeş - Argeş)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs. arbitri: Ghiberdel Mihail (Piteşti - Argeş)
Delegat joc: Garabet Hacic (Constanţa - Constanţa)
2 CS Baloteşti - CS Vişina Nouă (OT) A: Dan Florin Costin (Chirnogi - Călăraşi)
A1: Călărașu Ștefan (Câmpina - Prahova)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs. arbitri: Coman Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Delegat joc: Argaseala Tiberiu (Ploieşti - Prahova)
3 ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) - CS Inter Clinceni (IF) A: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu)
A1: Cirlea Gabriel (Sibiu - Sibiu)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Duma Ioan (Mediaş - Sibiu)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal Işalniţa (Işalniţa - Dolj) Obs. arbitri: Tudorică Ioan (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Delegat joc: Nicolescu Viorel (Videle - Teleorman)
4 CS FC Balş 2007 (OT) - ACS Viitorul Domneşti A: Safta Mihai (Iordăcheanu - Prahova)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Parc (Balş - Olt) Obs. arbitri: Olteanu Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Ilie Alexandru (Craiova - Dolj)
5 CS Podari (DJ) - CS Concordia Chiajna 2 A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu - Vâlcea)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Unirea (Podari - Dolj) Obs. arbitri: Filip Ioan (Slatina - Olt)
Delegat joc: Iacomi Oleg (Piteşti - Argeş)
6 CS Tunari - FC Dinamo 1948 SA (B) A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Dimache Ionut Jenel (Slobozia - Ialomiţa)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Central Arsenal Tunari (Tunari - Ilfov) Obs. arbitri: Floricel Ioan (Braşov - Braşov)
Delegat joc: Florea Frusin (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 21
# echipe arbitri
1 CS Inter Clinceni (IF) - CS FC Balş 2007 (OT) A: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Bradu - Argeş)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs. arbitri: Cirstea Claudiu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Delegat joc: Vladulescu Gabriel (Roşiorii de Vede - Teleorman)
2 ACS Viitorul Domneşti - CS Podari (DJ) A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni - Vâlcea)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Sima Maria Simona (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Voinţa (Domneşti - Ilfov) Obs. arbitri: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Filip Emil (Corabia - Olt)
3 CS Concordia Chiajna 2 - CS Tunari A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiorii de Vede - Teleorman)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Teodorescu Tomi (Roşiorii de Vede - Teleorman)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Baza Sportivă Roşu sintetic (Chiajna - Ilfov) Obs. arbitri: Voicu Viorel (Caracal - Olt)
Delegat joc: Pop Ion (Bucureşti - Bucureşti)
4 FC Dinamo 1948 SA (B) - FC Metaloglobus Bucureşti A: Teodor Dragoş (Constanţa - Constanţa)
A1: Dimancea Paul (Constanţa - Constanţa)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Georgescu Gabriel (Constanţa - Constanţa)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal (1 Decembrie - Ilfov) Obs. arbitri: Stefan Ion (Buzescu - Teleorman)
Delegat joc: Petrescu Marin (Brăila - Brăila)
5 CS Baloteşti - ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) A: Catana Cristian (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Ionescu Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2014-04-05     Ora: 17:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs. arbitri: Ionescu George (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Cruceană Victor (Bucureşti - Bucureşti)
6 CS Vişina Nouă (OT) - ASC Juventus Bucureşti A: Drăgănescu Mugurel (Breaza - Prahova)
A1: Catană Gabriel Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2014-04-05     Ora: 17:00 A2: Popescu Blîndu Mihaela (Târgu Jiu - Gorj)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Sportul (Vişina - Olt) Obs. arbitri: Cotora Catalin (Craiova - Dolj)
Delegat joc: Stanca Nicolae (Sibiu - Sibiu)
Etapa 20
# echipe arbitri
1 CSM Lugoj - CS Muncitorul Resita (CS) A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Pantea Sebastian (Arad - Arad)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu - Gorj)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal (Lugoj - Timiş) Obs. arbitri: Moisescu Luis (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Delegat joc: Bogdan Ioan (Arad - Arad)
2 ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
nu se disputa
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Tineretului (Rovinari - Gorj)
3 ACS Ştiinţa Turceni - CS FC Caransebes (CS) A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara - Timiş)
A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara - Timiş)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Orăşenesc (Turceni - Gorj) Obs. arbitri: Hanca Florin (Aiud - Alba)
Delegat joc: Niculescu Victor (Craiova - Dolj)
4 ACS FC Avrig - SCM 2012 Resita (CS)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 4
Stadion:
5 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Dumuţă Daniel (Stânceşti - Bihor)
A1: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Lakatos Rares (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic - Timiş) Obs. arbitri: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa - Caraş Severin)
Delegat joc: Biro Gavril (Arad - Arad)
6 CS FC Hunedoara (HD) - CS Millenium Giarmata A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Bârjac Gabriel (Zalău - Sălaj)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara) Obs. arbitri: Arsa Emil (Arad - Arad)
Delegat joc: Nichimiş Valeriu (Alba Iulia - Alba)
Etapa 21
# echipe arbitri
1 CSM Lugoj - ACS Jiul Rovinari (GJ) A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Alexa Marius (Arad - Arad)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal (Lugoj - Timiş) Obs. arbitri: Asandei Nicuşor (Reşiţa - Caraş Severin)
Delegat joc: Coras Marcel (Arad - Arad)
2 CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - ACS Ştiinţa Turceni
nu se disputa
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Minerul (Mătăsari - Gorj)
3 CS FC Caransebes (CS) - ACS FC Avrig
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 4
Stadion:
4 SCM 2012 Resita (CS) - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Gloria (Reşiţa - Caraş Severin) Obs. arbitri: Ciotlaus Sorin (Deva - Hunedoara)
Delegat joc: Domide Flavius (Arad - Arad)
5 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS FC Hunedoara (HD) A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara - Timiş)
A1: Popescu Adrian (Craiova - Dolj)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Zamfir Doru (Slatina - Olt)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal Constantina Diţă (Târgu Jiu - Gorj) Obs. arbitri: Ion Adrian (Piteşti - Argeş)
Delegat joc: Paraschiv Dumitru (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
6 CS Muncitorul Resita (CS) - CS Millenium Giarmata A: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Pascu Radu (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Putyer Călin Matei (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) Obs. arbitri: Cristea Emil (Arad - Arad)
Delegat joc: Sârbu Mircea (Hunedoara - Hunedoara)
Etapa 20
# echipe arbitri
1 CS Naţional Sebiş - AFC Metalurgistul Cugir 1939 A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare - Satu Mare)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Naţional (Sebiş - Arad) Obs. arbitri: Moisin Sebastian (Oradea - Bihor)
Delegat joc: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu)
2 CS FC Zalău - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM)
nu se disputa
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj)
3 CS Sănătatea Servicii Publice - FC Unirea Dej A: Nicoras Ionut Vasile (Arad - Arad)
A1: Filip Alexandru (Constanţa - Constanţa)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Lar Daniel Stefan (Baia Mare - Maramureş)

Liga 3, Seria 5
Stadion: CMC (Cluj-Napoca - Cluj) Obs. arbitri: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj)
Delegat joc: Ciocan Ion (Cluj-Napoca - Cluj)
4 CS Şoimii Pâncota - CS Oşorhei (BH) A: Chioran Marius Nechita (Floreşti - Cluj)
A1: Sava Ionuţ (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Dragan Andra Simona (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Şoimii (Pâncota - Arad) Obs. arbitri: Spătaru Iulian (Timişoara - Timiş)
Delegat joc: Pataki Zoltan (Satu Mare - Satu Mare)
5 ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - CS Unirea Jucu A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Viorel Mateianu (Baia Mare - Maramureş) Obs. arbitri: Onicas Ioan (Zalău - Sălaj)
Delegat joc: Dan Costin (Zalău - Sălaj)
6 CS Ineu (AR) - AFC Arieşul 1907 Turda A: Tarcea Sorin (Timişoara - Timiş)
A1: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Bozdog Lavinia (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Central (Ineu - Arad) Obs. arbitri: Radu Adrian (Deva - Hunedoara)
Delegat joc: Bumbui Mihai (Timişoara - Timiş)
Etapa 21
# echipe arbitri
1 CS Naţional Sebiş - CS FC Zalău A: Micloşină Dorian (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Timar Iulius-Radu (Marghita - Bihor)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Naţional (Sebiş - Arad) Obs. arbitri: Faniță Constantin (Timişoara - Timiş)
Delegat joc: Cavai Iosif (Cluj-Napoca - Cluj)
2 CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - CS Ineu (AR)
nu se disputa
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 5
Stadion:
3 AFC Arieşul 1907 Turda - CS Sănătatea Servicii Publice A: Hristea Sergiu (Timişoara - Timiş)
A1: Albu Sergiu Tudor (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Neichi Sergiu (Satu Mare - Satu Mare)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal (Turda - Cluj) Obs. arbitri: Căpâlnaş Augustin (Mediaş - Sibiu)
Delegat joc: Vereş Gyula (Sfântu Gheorghe - Covasna)
4 FC Unirea Dej - CS Şoimii Pâncota A: Andrisca Marius (Oradea - Bihor)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Lar Daniel Stefan (Baia Mare - Maramureş)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal (Dej - Cluj) Obs. arbitri: Hotico Ion (Baia Mare - Maramureş)
Delegat joc: Biriş Teodor (Hunedoara - Hunedoara)
5 CS Oşorhei (BH) - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2014-04-05     Ora: 17:00 A2: Herţia Radu Nicolae (Câmpia Turzii - Cluj)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Comunal Alparea (Oşorhei - Bihor) Obs. arbitri: Ciev Zaharie (Timişoara - Timiş)
Delegat joc: Dumbravă Ilie (Timişoara - Timiş)
6 AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CS Unirea Jucu A: Vărzan Aurel (Timişoara - Timiş)
A1: Caluseru Andrei (Salcia - Mehedinţi)
Data: 2014-04-05     Ora: 17:00 A2: Udrea Lorin Adrian (Târgu Jiu - Gorj)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Arena CSO (Cugir - Alba) Obs. arbitri: Tutunaru Cosmin (Târgu Jiu - Gorj)
Delegat joc: Tâlvan Ovidiu Iosif (Sibiu - Sibiu)
Etapa 20
# echipe arbitri
1 AFC Fortuna Poiana Campina (PH) - FCM Târgovişte (DB) A: Pentek Laurentiu (Oradea - Bihor)
A1: Calus Mircea (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Lazăr Marius Alin (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Liga 3, Seria 6
Stadion: CNAF Buftea iarbă (Buftea - Ilfov) Obs. arbitri: Munteanu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Bădescu George (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Civitas Fagaras (BV) - SCM Argesul Pitesti 2012 (AG)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 6
Stadion:
3 CS Atletic Bradu - AFC Conpet Ploieşti A: Cotoara Cristian (Sibiu - Sibiu)
A1: Popa Daniel (Câmpeni - Alba)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Central Bradu (Bradu - Argeş) Obs. arbitri: Poenaru Ştefan (Buftea - Ilfov)
Delegat joc: Răducă Valer (Bucureşti - Bucureşti)
4 ACS Urban Titu - CSM Avântul Reghin A: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
A1: Ciuciu Andrei (Piteşti - Argeş)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Danasel Alexandra Alina (Târgu Jiu - Gorj)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Orăşenesc (Titu - Dâmboviţa) Obs. arbitri: Rosu Eugen (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Delegat joc: Craciun Dumitru (Berceni - Ilfov)
5 AFC Chindia Târgovişte - FC Zagon (CV) A: Baston Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Ungureanu Mihai (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte - Dâmboviţa) Obs. arbitri: Negoiţă Gheorghe (Brăila - Brăila)
Delegat joc: Gherghe Alexandru (Făgăraş - Braşov)
6 ACS FC Păpăuţi - FC MUNICIPAL Câmpina (PH) A: Mavriche Sergiu (Bacău - Bacău)
A1: Danciu Cosmin Horatiu (Deva - Hunedoara)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Petrean Cristian Ştefan (Deva - Hunedoara)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Comunal (Păpăuţi - Covasna) Obs. arbitri: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte - Dâmboviţa)
Delegat joc: Cioloboc Horatiu (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 21
# echipe arbitri
1 AFC Fortuna Poiana Campina (PH) - ACS Civitas Fagaras (BV)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 6
Stadion:
2 SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - AFC Chindia Târgovişte A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Bălună Dragoș (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs. arbitri: Sandu Viorel (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Alexandru Nicolae (Bucureşti - Bucureşti)
3 FC Zagon (CV) - CS Atletic Bradu A: Hanceariuc Bogdan (Iaşi - Iaşi)
A1: Antal Damian (Bacău - Bacău)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Vorovenci Cristian (Bacău - Bacău)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Comunal (Zagon - Covasna) Obs. arbitri: Stanisteanu Victor (Buzău - Buzău)
Delegat joc: Karda Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
4 AFC Conpet Ploieşti - ACS Urban Titu A: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
A1: Perianu Cătălin Raul (Brăila - Brăila)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Boncz Gabriel (Făgăraş - Braşov)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Conpet (Strejnicu - Prahova) Obs. arbitri: Alecsandrescu Aurelian (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Rusu Marian (Bucureşti - Bucureşti)
5 CSM Avântul Reghin - ACS FC Păpăuţi A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Nasc Iosif Adrian (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Sava Ionuţ (Baia Mare - Maramureş)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Avântul (Reghin - Mureş) Obs. arbitri: Sopa Danut (Sibiu - Sibiu)
Delegat joc: Lup Virgil (Aiud - Alba)
6 FCM Târgovişte (DB) - FC MUNICIPAL Câmpina (PH) A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Calus Mircea (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Lazăr Marius Alin (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Liga 3, Seria 6
Stadion: Alpan (Şotânga - Dâmboviţa) Obs. arbitri: Mureşan Ioan (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Cernea Cornel (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar