Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 20
# echipe arbitri
1 FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Juventus Bucureşti A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina - Olt)
A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova - Dolj)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: State Şerban (Curtea de Argeş - Argeş)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs. arbitri: Ghiberdel Mihail (Piteşti - Argeş)
Delegat joc: Garabet Hacic (Constanţa - Constanţa)
2 CS Baloteşti - CS Vişina Nouă (OT) A: Dan Florin Costin (Chirnogi - Călăraşi)
A1: Călărașu Ștefan (Câmpina - Prahova)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs. arbitri: Coman Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Delegat joc: Argaseala Tiberiu (Ploieşti - Prahova)
3 ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) - CS Inter Clinceni (IF) A: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu)
A1: Cirlea Gabriel (Sibiu - Sibiu)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Duma Ioan (Mediaş - Sibiu)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal Işalniţa (Işalniţa - Dolj) Obs. arbitri: Tudorică Ioan (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Delegat joc: Nicolescu Viorel (Videle - Teleorman)
4 CS FC Balş 2007 (OT) - ACS Viitorul Domneşti A: Safta Mihai (Iordăcheanu - Prahova)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Parc (Balş - Olt) Obs. arbitri: Olteanu Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Ilie Alexandru (Craiova - Dolj)
5 CS Podari (DJ) - CS Concordia Chiajna 2 A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu - Vâlcea)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Unirea (Podari - Dolj) Obs. arbitri: Filip Ioan (Slatina - Olt)
Delegat joc: Iacomi Oleg (Piteşti - Argeş)
6 CS Tunari - FC Dinamo 1948 SA (B) A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Dimache Ionut Jenel (Slobozia - Ialomiţa)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Central Arsenal Tunari (Tunari - Ilfov) Obs. arbitri: Floricel Ioan (Braşov - Braşov)
Delegat joc: Florea Frusin (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 21
# echipe arbitri
1 CS Inter Clinceni (IF) - CS FC Balş 2007 (OT) A: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Bradu - Argeş)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs. arbitri: Cirstea Claudiu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Delegat joc: Vladulescu Gabriel (Roşiorii de Vede - Teleorman)
2 ACS Viitorul Domneşti - CS Podari (DJ) A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni - Vâlcea)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Sima Maria Simona (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Voinţa (Domneşti - Ilfov) Obs. arbitri: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Filip Emil (Corabia - Olt)
3 CS Concordia Chiajna 2 - CS Tunari A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiorii de Vede - Teleorman)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Teodorescu Tomi (Roşiorii de Vede - Teleorman)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Baza Sportivă Roşu sintetic (Chiajna - Ilfov) Obs. arbitri: Voicu Viorel (Caracal - Olt)
Delegat joc: Pop Ion (Bucureşti - Bucureşti)
4 FC Dinamo 1948 SA (B) - FC Metaloglobus Bucureşti A: Teodor Dragoş (Constanţa - Constanţa)
A1: Dimancea Paul (Constanţa - Constanţa)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Georgescu Gabriel (Constanţa - Constanţa)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal (1 Decembrie - Ilfov) Obs. arbitri: Stefan Ion (Buzescu - Teleorman)
Delegat joc: Petrescu Marin (Brăila - Brăila)
5 CS Baloteşti - ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) A: Catana Cristian (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Ionescu Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2014-04-05     Ora: 17:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs. arbitri: Ionescu George (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Cruceană Victor (Bucureşti - Bucureşti)
6 CS Vişina Nouă (OT) - ASC Juventus Bucureşti A: Drăgănescu Mugurel (Breaza - Prahova)
A1: Catană Gabriel Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2014-04-05     Ora: 17:00 A2: Popescu Blîndu Mihaela (Târgu Jiu - Gorj)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Sportul (Vişina - Olt) Obs. arbitri: Cotora Catalin (Craiova - Dolj)
Delegat joc: Stanca Nicolae (Sibiu - Sibiu)

Calendar