Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Faza 2
# echipe arbitri
1 ASA Targu Mures 2 (MS) - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2015-07-28     Ora: 17:30 A2: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca - Cluj)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
2 CS Viitorul Ulmeni - CS Unirea Jucu A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Lazăr Marius Alin (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Ulmeni (Ulmeni - Maramureş)
3 ACS Dumitra - CSM Bucovina Rădăuţi A: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş)
A1: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Lar Daniel Stefan (Baia Mare - Maramureş)

Cupa României, Seria 0
Stadion: IPROEB (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
4 Someşul 2010 Apahida - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Pascu Radu (Satu Mare - Satu Mare)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Someşul (Apahida - Cluj)
5 CF Bihorul Beiuş (BH) - CS Ineu (AR) A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu - Gorj)
A1: Golosie Gabriel Florin (Lugoj - Timiş)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Samsudean Patricia (Timişoara - Timiş)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Municipal Francisc Matei (Beiuş - Bihor)
6 CSM Şcolar Reşiţa - AFC Ripensia Timișoara A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Caluseru Andrei (Salcia - Mehedinţi)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Saraol Alin Gabriel (Deva - Hunedoara)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin)
7 CS Pandurii Cerneti (MH) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) A: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova - Dolj)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Termo (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
8 Club Sportiv U Craiova SA 2 - ACSO Filiaşi A: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Mischii (Mischii - Dolj)
9 AS FC Milcov - CS Atletic Bradu A: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
A1: Ionescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)

Cupa României, Seria 0
Stadion: IPA Metalurgistul (Slatina - Olt)
10 ACS Unirea Brânceni - CS Unirea Izvoarele A: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Oprescu Louis George (Ploieşti - Prahova)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti - Prahova)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Comunal (Brânceni - Teleorman)
11 CSM Flacăra Moreni - ACS Viitorul Domneşti A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti - Prahova)
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti - Prahova)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Flacăra (Moreni - Dâmboviţa)
12 AS Vointa Buftea - FC Snagov (IF) A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Orăşenesc (Buftea - Ilfov)
13 Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 - ACS Înainte Modelu A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Orăşenesc (Ovidiu - Constanţa)
14 FC Paulesti - FC Puiesti A: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni - Ialomiţa)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti - Bucureşti)

Cupa României, Seria 0
Stadion: CS Păuleşti (Păuleşti - Prahova)
15 CS Victoria Muntenii Buzau - ACS Granitul Babadag
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30

Cupa României, Seria 0
Stadion: Tineretului (Muntenii Buzău - Ialomiţa)
16 AS Unirea Cristuru Secuiesc - FC Zagon (CV) A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Albu Balint (Târgu Mureş - Mureş)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Unirea (Cristuru Secuiesc - Harghita)
17 AS Euromania Dumbraveni - CS Avântul Valea Mărului A: Ivan Ionel (Brăila - Brăila)
A1: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat - Buzău)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Comunal (Dumbrăveni - Vrancea)
18 Atletico Vaslui - SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30

Cupa României, Seria 0
Stadion: Municipal (Vaslui - Vaslui)
19 AS Rapid Dumesti (IS) - CSM Paşcani A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Vornicu Adrian (Iaşi - Iaşi)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Melinte Ionut (Iaşi - Iaşi)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Comunal (Dumeşti - Iaşi)
20 ACS Șoimul Băița (HD) - ACS Performanţa Ighiu A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Mihoc Alina (Arad - Arad)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Comunal (Crăciuneşti - Hunedoara)
21 AFC Hărman - CN Dinicu Golescu A: Lazăr Călin Gheorghe (Mediaş - Sibiu)
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu - Sibiu)
Data: 2015-07-29     Ora: 17:30 A2: Epure Adrian (Orlat - Sibiu)

Cupa României, Seria 0
Stadion: Hărman Arena (Hărman - Braşov)

Calendar